Wyślij wiadomość
products
Im Online Czat teraz
Osoba kontaktowa : Zander
Numer telefonu : 15349271419
WhatsApp : +8615349271419
słowa kluczowe [ bidi sfp lc transceiver ] Mecz 85 produkty.
kupować 2.5Gps BIDI SFP Moduł nadajnika optycznego Odległość 15 km w Internecie producent

2.5Gps BIDI SFP Moduł nadajnika optycznego Odległość 15 km

Cena £: Negotiable MOQ: Negocjowalne
Zasilanie Pojedynczy zasilacz 3,3 V i interfejs logiczny TTL
Dystans 15KM
Podłączany Możliwość podłączania podczas pracy
Długość fali 1550nm/1310nm
Rodzaj włókna SMF
kupować 2.5G BIDI SFP Optical Transceiver Module 15km Długość fali 1550nm/1310nm w Internecie producent

2.5G BIDI SFP Optical Transceiver Module 15km Długość fali 1550nm/1310nm

Cena £: Negotiable MOQ: Negocjowalne
Zasilanie Pojedynczy zasilacz 3,3 V i interfejs logiczny TTL
Dystans 15KM
Podłączany Możliwość podłączania podczas pracy
Długość fali 1550nm/1310nm
Rodzaj włókna SMF
kupować Moduł nadajnika BIDI SFP 622M 15kmTx-1550nm Rx-1310nm Prędkość transmisji danych w Internecie producent

Moduł nadajnika BIDI SFP 622M 15kmTx-1550nm Rx-1310nm Prędkość transmisji danych

Cena £: Negotiable MOQ: Negocjowalne
Dystans 15KM
Zakres temperatury -5 ℃ ~ + 70 ℃
Typ złącza LC
DDM - Tak, tak.
Podłączany Możliwość podłączania podczas pracy
kupować TSB-3GM3-53DIR 3.125G SFP Dwukierunkowy nadajnik 300M 1550nm/1310nm SMF w Internecie producent

TSB-3GM3-53DIR 3.125G SFP Dwukierunkowy nadajnik 300M 1550nm/1310nm SMF

Cena £: Negotiable MOQ: Negocjowalne
Podłączany Możliwość podłączania podczas pracy
Typ złącza Jednorazowy interfejs z łącznikiem LC
DDMI - Tak, tak.
Rodzaj włókna SMF
Nazwa produktu Dwukierunkowy transceiver 3.125G SFP
kupować 40km SFP+ 10g BIDI SFP+Module Single Mode Fiber 10gbe LC w Internecie producent

40km SFP+ 10g BIDI SFP+Module Single Mode Fiber 10gbe LC

Cena £: Negotiable MOQ: Negocjowalne
Rodzaj włókna tryb pojedyńczy
Typ złącza LC
Dystans 40KM
DDM/DOM - Tak, tak.
Prędkość transmisji danych 10 Gb/s
kupować 10G BIDI SFP+ Transceiver Module Duplex Single Mode TX1310nm/RX1270nm w Internecie producent

10G BIDI SFP+ Transceiver Module Duplex Single Mode TX1310nm/RX1270nm

Cena £: Negotiable MOQ: Negocjowalne
Zgodny Kodeks MSA SFF-8472
Typ złącza LC
Rodzaj włókna tryb pojedyńczy
Rodzaj kabla Dupleks
Dystans 10 km
kupować TSB-4840-35DCR 2.5Gbps BIDI SFP Transceiver Multimode 1310nm/1550nm 40km w Internecie producent

TSB-4840-35DCR 2.5Gbps BIDI SFP Transceiver Multimode 1310nm/1550nm 40km

Cena £: Negotiable MOQ: Negocjowalne
Długość fali 1310nm/1550nm
Prędkość transmisji danych Robocza szybkość transmisji danych do 2,5 Gb/s
Zakres temperatury -5 ℃ ~ + 70 ℃
Zasilanie Pojedynczy zasilacz 3,3 V i interfejs logiczny TTL
Podłączany Możliwość podłączania podczas pracy
kupować 1.25g BIDI SFP Tx 1310nm Rx 1550nm Gorąco podłączalny jednoosobowy zasilacz 3.3V w Internecie producent

1.25g BIDI SFP Tx 1310nm Rx 1550nm Gorąco podłączalny jednoosobowy zasilacz 3.3V

Cena £: Negotiable MOQ: Negocjowalne
Dystans 80 km
Prędkość transmisji danych Robocza szybkość transmisji danych przy 155,52 Mb/s
DDMI - Tak, tak.
Rodzaj włókna SMF
Nazwa produktu Dwukierunkowy transceiver SFP 1,25G STM-1/OC-3
kupować Moduł nadajnika dwukierunkowego SFP z prędkością transmisji danych z łącznika LC 622M w Internecie producent

Moduł nadajnika dwukierunkowego SFP z prędkością transmisji danych z łącznika LC 622M

Cena £: Negotiable MOQ: Negocjowalne
Zakres temperatury -40 ℃ ~ + 85 ℃
Dystans 40KM
Typ złącza Złącze LC
Zasilanie 3,3 V
DDM - Tak, tak.
kupować 3.125G Moduł Gigabit Ethernet dwukierunkowy SFP Odległość 300m w Internecie producent

3.125G Moduł Gigabit Ethernet dwukierunkowy SFP Odległość 300m

Cena £: Negotiable MOQ: Negocjowalne
Podłączany Możliwość podłączania podczas pracy
Typ złącza Jednorazowy interfejs z łącznikiem LC
DDMI - Tak, tak.
Rodzaj włókna SMF
Nazwa produktu Dwukierunkowy transceiver 3.125G SFP
1 2 3 4 5 Next > Last Total 9 page