Wyślij wiadomość
products
Im Online Czat teraz
Osoba kontaktowa : Zander
Numer telefonu : 15349271419
WhatsApp : +8615349271419
Chiny TX 2.488Gbps RX 1.244Gbps Transceiver PON GPON OLT SFP Moduł klasa C++ DFB

TX 2.488Gbps RX 1.244Gbps Transceiver PON GPON OLT SFP Moduł klasa C++ DFB

Cena £: Negotiable MOQ: Negocjowalne
Prędkość transmisji danych TX 2,488 Gb/s RX 1,244 Gb/s
Nazwa produktu Transceiver PON
Typ interfejsu SC/UPC
Odległość transmisji Odległość do 20 km
Wydajność Funkcja RSSI cyfrowego wybuchu do monitorowania poziomu mocy optycznej wejścia
Chiny DDMI PON Transceiver GPON SFP Transceiver T1490nm R1310nm TSP-GA21-43DCS

DDMI PON Transceiver GPON SFP Transceiver T1490nm R1310nm TSP-GA21-43DCS

Cena £: Negotiable MOQ: Negocjowalne
Typ złącza SC/UPC
Prędkość transmisji danych TX 2,488 Gb/s RX 1,244 Gb/s
Dystans Do 20KM
Rodzaj włókna tryb pojedyńczy
Zakres temperatury 0℃~+70℃
Chiny DFB PON Transceiver GPON SFP Module Digital Burst RSSI Funkcja

DFB PON Transceiver GPON SFP Module Digital Burst RSSI Funkcja

Cena £: Negotiable MOQ: Negocjowalne
Temperatura pracy 0℃~+70℃
Wydajność Funkcja RSSI cyfrowego wybuchu do monitorowania poziomu mocy optycznej wejścia
Nazwa produktu Transceiver PON
Prędkość transmisji danych TX 2,488 Gb/s RX 1,244 Gb/s
Typ interfejsu SC/UPC
Chiny Jednostronnik PON Transceiver OLT SFP Module Jednostronnik SC/UPC

Jednostronnik PON Transceiver OLT SFP Module Jednostronnik SC/UPC

Cena £: Negotiable MOQ: Negocjowalne
Typ interfejsu SC/UPC
Typ złącza Jednostkowy interfejs z łącznikiem SC/UPC
Rodzaj włókna Tryb pojedyńczy
Nazwa produktu Transceiver PON
Temperatura pracy 0℃~+70℃
Chiny Klasy C+++ Transceiver PON GPON OLT Transceiver TX 2,488 Gbps RX 1,244 Gbps

Klasy C+++ Transceiver PON GPON OLT Transceiver TX 2,488 Gbps RX 1,244 Gbps

Cena £: Negotiable MOQ: Negocjowalne
Typ interfejsu SC/UPC
Wydajność Funkcja RSSI cyfrowego wybuchu do monitorowania poziomu mocy optycznej wejścia
Zasilanie Pojedynczy zasilacz 3,3 V i interfejs logiczny TTL
Komponenty optyczne DFB
Prędkość transmisji danych TX 2,488 Gb/s RX 1,244 Gb/s
Chiny GPON OLT 9 dB

GPON OLT 9 dB

MOQ: 50 sztuk
Wnioski Gigabit Ethernet
Typ interfejsu SFP
Zastosowanie Pasywna sieć optyczna (PON)
Zgodność IEEE 802.3ah/ITU-T G.984
Rodzaj włókna Włókno jednowarunkowe (SMF)
Total 1 page