Dom

Shenzhen Miray Communication Technology Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

Shenzhen Miray Communication Technology Co., Ltd., założona w 2009 roku z siedzibą w Shenzhen w Chinach, jest profesjonalnym producentem sprzętu do transmisji światłowodów, który obejmuje badania i rozwój, produkcję, sprzedaż i serwis.Nasza firma poświęca się dostarczaniu szybkich rozwiązań transmisji danych dla centrów danych, przetwarzania w chmurze, transmisji i innych dziedzin.Linia produktów aktywnych urządzeń Miray obejmuje głównieModuł optyczny 1G SFP, moduł optyczny 10G SFP +, moduł optyczny 10G XFP, moduł optyczny 25G SFP28, moduł optyczny 40G QSFP, moduł optyczny 100G QSFP28, komponenty szybkiego kabla miedzianego (DAC), komponenty szybkiego aktywnego kabla optycznego (AOC) .

 

Miray zawsze uważa innowacje technologiczne za podstawową konkurencyjność firmy, utworzyliśmy centrum badawczo-rozwojowe szybkich modułów optycznych, wyposażone w profesjonalny nowoczesny zakład przemysłowy o powierzchni ponad 2000 metrów kwadratowych, przeszliśmy certyfikację systemu jakości ISO9001 i posiadamy kompletny zestaw testowego sprzętu do starzenia i doskonałej technologii produkcji oraz ścisłego procesu kontroli, a także zainwestowaliśmy w pełny zestaw zaawansowanych zautomatyzowanych urządzeń kontrolnych, znacznie poprawiły wydajność kontroli i zapewniły jakość produktu.

 

Opierając się na celu, jakim jest szybkie reagowanie na wymagania klientów oraz innowacyjność produktów i zapewnienie jakości jako fundament, Miray zgromadził silny i profesjonalny zespół ds. Badań i rozwoju technicznego.Przez lata Miray uważnie śledził rozwój technologii komunikacyjnych w tamtych czasach, zwraca baczną uwagę na trendy w branży i stale wprowadzał nowe produkty do głównych zastosowań w branży.Miray nalega na dostarczanie klientom nie tylko produktów, ale także usług.Wszystko to umożliwia nam tworzenie maksymalnych zysków dla klientów w celu realizacji rozwoju win-win.

 

Nasz misja zobowiązuje się do świadczenia najwyższej klasy produkty i usługi w zakresie komunikacji sieciowej światłowodowej i stając się najlepszy partner w dziedzinie komunikacji optycznej.

 

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Historia Miray

Chiny Shenzhen Miray Communication Technology Co., Ltd. profil firmy 0

 

 

img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt
1 2 3 4 5 6
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : Mray

Ilość pracowników : 100~150

Coroczne wyprzedaże : 15million-20million

Rok założenia : 2009

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Shenzhen Miray Communication Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Shenzhen Miray Communication Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Shenzhen Miray Communication Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Shenzhen Miray Communication Technology Co., Ltd. Certyfikaty