Wyślij wiadomość

25Gbps Prędkość transmisji danych Transceiver AOC Transceiver elektryczny 850nm

Negocjowalne
MOQ
Negotiable
Cena £
25Gbps Prędkość transmisji danych Transceiver AOC Transceiver elektryczny 850nm
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
specyfikacje
Rodzaj włókna: FRP
Temperatura pracy: -5~70°C
Rodzaj kabla: Dupleks
Długość fali: 850nm
Maksymalna odległość: 3m
Tryb światłowodowy: Wiele trybów
Interfejs optyczny: AOC
Prędkość transmisji danych: 25 Gb/s
Atrakcja:

25Gbps Prędkość transmisji danych Transceiver AOC

,

25Gbps Prędkość transmisji danych elektryczny nadajnik

,

elektryczny nadajnik 850 nm

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Trixon
Orzecznictwo: UL,TUV,FCC,CE,ROHS
Numer modelu: TAS-X5A3-85NCR
Zapłata
Szczegóły pakowania: Negocjowalne
Czas dostawy: Negocjowalne
Zasady płatności: L/CD/P
Możliwość Supply: Negocjowalne
opis produktu

TAS-X5A3-85NCR 25Gbps Prędkość transmisji danych Automatyczny łącznik optyczny nadajnik odbiornik Temperatura pracy -5-70°C,

Opis produktu:

Transceiver AOC to niezawodny i wydajny nadajnik optyczny obsługujący prędkość danych do 25Gbps i MMF typu światłowodowego.i jest zaprojektowany do kabli typu duplexJest to automatyczny nadajnik łącznika optycznego, który zapewnia łatwe i szybkie podłączenie i odłączenie kabli światłowodowych.AOC Transceiver to opłacalne rozwiązanie dla centrów danych i innych aplikacji sieciowych dużych prędkości.

 

Charakterystyka:

 • Nazwa produktuOdbiornik AOC
  Temperatura pracy-5~70°C
  Rodzaj kablaDwuosobowy
  Rodzaj włóknaFundusz pieniężny
  Maksymalna odległość3 m
  Tryb światłowodowyWielofunkcyjny
  Interfejs optycznyAOC
  Długość fali850 nm
  Wskaźnik danych25 Gbps
 

Parametry techniczne:

Bezwzględne maksymalne ratingi*NOte4
ParametrySymbolMin.MaksymalnieJednostka
Temperatura przechowywaniaTst-2085DegC
Względna wilgotność (nie kondensacyjna)RH-85%
Napięcie zasilaniaWpływ- 0.53.6V
napięcie na wejściu LVTTLWylotowanie- 0.5VCC+0.5V
Prąd wyjściowy LVTTL/Lol.-15mA
Napięcie na wyjściu kolektoru otwartegoVoco06V
 

Zastosowanie:

Transceiver AOC jest idealny do wielu zastosowań, takich jak szybka transmisja danych w centrach danych, sieciach przedsiębiorstw i systemach nadzoru wideo.Może być również stosowany w systemach komunikacji światłowodowejProdukt ten został zaprojektowany w celu zapewnienia niezawodnej i szybkiej transmisji danych przy niskim zużyciu energii.Ma wysoką prędkość transmisji do 10 GbpsPonadto jego niskie zużycie energii czyni go energooszczędnym i ekonomicznym.
Transceptor AOC został zaprojektowany do łatwej instalacji i konserwacji.Jest również kompatybilny z szeroką gamą urządzeń, takich jak przełącznikiJest również bardzo niezawodny, z niską częstotliwością błędów bitowych i wysoką stratą zwrotu.
Transceiver AOC firmy Trixon jest mocnym i niezawodnym produktem, który jest idealny do szybkiej transmisji danych.i jest bardzo wydajny i opłacalnyJest idealny do użytku w centrach danych, sieciach korporacyjnych i systemach komunikacji światłowodowej.

 

Dostosowanie:

TAS-X5A3-85NCR: Jest to model lub kod produktu dostosowanego nadajnika modułu optycznego.
Prędkość transmisji danych 25 Gbps: oznacza to, że nadajnik obsługuje prędkość transmisji danych 25 Gbps,który jest szybkością przesyłu wysokiej prędkości odpowiednią dla scenariuszy zastosowań wymagających dużej przepustowości.
Automatyczny złącze optyczne: oznacza to, że nadajnik ma funkcję automatycznego złącza światłowodowego,które mogą ułatwić połączenie światłowodowe i zapewnić wygodniejszą instalację i doświadczenie użytkowania.
Temperatura pracy -5-70°C: oznacza to, że nadajnik ma zakres temperatury pracy od -5 do 70 stopni Celsjusza i może normalnie działać w tym zakresie temperatur.
Specyficzna zawartość tego rozwiązania dostosowanego do potrzeb może również obejmować inne szczególne potrzeby i wymagania, takie jak typ złącza światłowodowego, typ źródła światła, odległość transmisji itp.Aby osiągnąć to dostosowane rozwiązanie, można w szczegółowy sposób komunikować się i negocjować z dostawcą lub producentem modułu optycznego, przekazywać im swoje potrzeby i wymagania,i pracować z nimi w celu zaprojektowania i wytwarzania dostosowanej transmisji modułu optycznego, który spełnia Twoje potrzebyPotrafią zaprojektować, wyprodukować i przetestować według Twoich wymagań, aby zapewnić dostosowane rozwiązania.

 

Wsparcie i usługi:

AOC Transceiver oferuje wsparcie techniczne i serwis dla swoich produktów. Klienci mogą skontaktować się z naszym zespołem wsparcia za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonu, aby uzyskać odpowiedzi na swoje pytania.Nasz zespół ekspertów jest dostępny 24 godziny na dobę, 24 godziny na dobę, aby pomóc klientom w wszelkich problemach technicznych i pomóc im w szybkim i skutecznym rozwiązywaniu problemów.
Ponadto oferujemy pomoc online za pośrednictwem naszej strony internetowej i sekcji FAQ. Sekcja FAQ zawiera przydatne informacje, które mogą pomóc klientom w zrozumieniu funkcji,rozwiązywanie problemów i uzyskiwanie jak największej korzyści z naszych produktów.
Oferujemy szereg usług, aby nasze produkty działały sprawnie. Obejmują one aktualizacje oprogramowania, naprawy sprzętu i konserwację.Gwarancja ta obejmuje wszelkie wady w materiałach i wykonaniu przez określony okres czasu.

 

Opakowanie i wysyłka:

Opakowanie i wysyłka Transceiver AOC

Wszystkie nadajniki AOC są wysyłane w specjalnie wykonanych, wzmocnionych pudełkach z tektury, aby zapewnić, że dotrą one bezpiecznie i w doskonałym stanie.i USPS, aby nasi klienci otrzymywali swoje zamówienia szybko i bezpiecznie.
Kod pliku referencyjnego arkusza danych:DS180007 (100G 25G AOC)

25Gbps Prędkość transmisji danych Transceiver AOC Transceiver elektryczny 850nm 025Gbps Prędkość transmisji danych Transceiver AOC Transceiver elektryczny 850nm 125Gbps Prędkość transmisji danych Transceiver AOC Transceiver elektryczny 850nm 225Gbps Prędkość transmisji danych Transceiver AOC Transceiver elektryczny 850nm 325Gbps Prędkość transmisji danych Transceiver AOC Transceiver elektryczny 850nm 425Gbps Prędkość transmisji danych Transceiver AOC Transceiver elektryczny 850nm 5

Polecane produkty
Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Angela
Tel : 15982326696
Faks : 86-28-84556672
Pozostało znaków(20/3000)