Dom ProduktyModuł nadawczo-odbiorczy QSFP

Kompatybilny z Cisco moduł nadawczo-odbiorczy QSFP 40G 10KM Dom SMF Fiber LR4

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen Miray Communication Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Shenzhen Miray Communication Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Doskonale współpracuje z Mikrotikiem hEX S. Dostarczony w 11 dni do Francji, szybciej niż oczekiwano.

—— Adrien Vicard

werkt top spotkał się z draytek vigor 2132fvn.

—— Maurício

Bardzo dobry produkt!

—— Leonir Silva

Bardzo dobry produkt!

—— Leonir Silva

ошло быстро, товар соответствует описанию.

—— Dmitrij

Im Online Czat teraz

Kompatybilny z Cisco moduł nadawczo-odbiorczy QSFP 40G 10KM Dom SMF Fiber LR4

Kompatybilny z Cisco moduł nadawczo-odbiorczy QSFP 40G 10KM Dom SMF Fiber LR4
Kompatybilny z Cisco moduł nadawczo-odbiorczy QSFP 40G 10KM Dom SMF Fiber LR4 Kompatybilny z Cisco moduł nadawczo-odbiorczy QSFP 40G 10KM Dom SMF Fiber LR4 Kompatybilny z Cisco moduł nadawczo-odbiorczy QSFP 40G 10KM Dom SMF Fiber LR4

Duży Obraz :  Kompatybilny z Cisco moduł nadawczo-odbiorczy QSFP 40G 10KM Dom SMF Fiber LR4

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: Mray
Orzecznictwo: CE, FCC, RoHs, ISO9001
Numer modelu: QSFP-40G-LR4
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 kawałek
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 10 sztuk / plastikowa próba, 500 sztuk na standardowy karton eksportowy
Czas dostawy: 1 ~ 2 dni na próbki
Zasady płatności: T / T, Western Union, L / C
Możliwość Supply: 10000 sztuk / dzień

Kompatybilny z Cisco moduł nadawczo-odbiorczy QSFP 40G 10KM Dom SMF Fiber LR4

Opis
Nazwa produktu: Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy 40G QSFP 10 km DOM LC SMF Prędkość transmisji danych: 40 Gb / s
Złącze: LC Długość fali: 1310 nm
Dystans: 10 km Rodzaj włókna: SMF
High Light:

LR4 SMF cisco 40 gb qsfp

,

moduł nadawczo-odbiorczy 40G 10KM QSFP

,

moduł nadawczo-odbiorczy Dom SMF QSFP

Cisco QSFP-40G-LR4 Kompatybilny 40G QSFP 10km optyczny moduł nadawczo-odbiorczy DOM LC SMF

 

Opis

Moduł nadawczo-odbiorczy QSFP+ firmy Miray jest przeznaczony do pracy w jednomodowym systemie światłowodowym przy użyciu kanału 4X10 CWDM w paśmie 1310 i łączy do 10 km.Moduł konwertuje 4 kanały wejściowe danych elektrycznych 10Gb/s na 4 sygnały optyczne CWDM i multipleksuje je w jeden kanał dla transmisji optycznej 40Gb/s.Odwrotnie, po stronie odbiornika, moduł demultipleksuje optycznie wejście 40Gb/s na sygnały 4 kanałów CWDM i konwertuje je na 4 kanały wyjściowe danych elektrycznych.

 

Centralne długości fal 4 kanałów CWDM to 1271, 1291, 1311 i 1331 nm.Zawiera złącze dupleksowe LC dla interfejsu optycznego i 38-stykowe złącze dla interfejsu elektrycznego.W tym module zastosowano światłowód jednomodowy (SMF).Ten produkt konwertuje 4-kanałowe elektryczne dane wejściowe 10 Gb/s na sygnały optyczne CWDM (światło) za pomocą matrycy lasera z rozproszonym sprzężeniem zwrotnym (DFB) o 4 długościach fali.4 długości fal są multipleksowane w pojedyncze dane 40Gb/s, rozchodzące się z modułu nadajnika przez SMF.Moduł odbiornika akceptuje wejście sygnałów optycznych 40Gb/s i demultipleksuje je na 4 kanały CWDM 10Gb/s.Światło o każdej długości fali jest zbierane przez dyskretną fotodiodę, a następnie wyprowadzane jako dane elektryczne po wzmocnieniu przez TIA.

 

 

funkcje

 

  • 4 tory CWDM Konstrukcja Mux/Demux
  • Do 11,1 Gb/s Szybkość transmisji danych na długość fali
  • Transmisja do 10 km na SMF
  • Elektrycznie podłączany na gorąco
  • Interfejs monitorowania diagnostyki cyfrowej
  • Zgodny z QSFP+ MSA ze złączem LC
  • Zakres temperatur pracy obudowy: 0 ° C do 70 ° C
  • Rozpraszanie mocy < 3,5 W

 

Podanie

  • Zgodny z QSFP+ MSA (SFF-8436 v4.8)
  • Zgodny z SFF-8472 v10.2
  • Zgodny z IEEE 802.3ba
  • 40GBASE-LR4 Ethernet

 

Zalecana Środowisko działania

 

Parametr

Symbol

Jednostka

Min

Typ

Maks.

Zakres temperatury obudowy operacyjnej

Tc

odo

0

 

70

Napięcie zasilania

Vcc

V

3,14

3,3

3.46

Szybkość transmisji

BR

Gb/s

 

 

41,2

Współczynnik błędów bitowych

BER

 

 

 

10-12

Maksymalna obsługiwana długość łącza

L

Km

 

 

10

 

 

Parametry optyczne (TOP = -40 do 85°C, VCC = 3.135 do 3.465 woltów)

Parametr

Symbol

Jednostka

Min

Typ

Maks.

Uwagi

Nadajnik (na linię)

Sygnalizacja prędkości na pasie

 

GBd

 

 

 

10.3125

 

 

Długość fali linii (zakres):

L0

L1

L2

L3

 

Nm

1264,5~1277,5

1284,5~1297,5

1304,5~1317,5

1324,5~1337,5

 

Całkowita średnia moc startowa

Dąsać się

dBm

 

 

8,3

 

Prześlij OMA na pasmo

TxOMA

dBm

-4

 

3,5

 

Średnia moc startowa na linię La

TXPx

dBm

-7

 

2,3

 

Współczynnik ekstynkcji optycznej

ER

dB

3,5

 

 

 

Współczynnik tłumienia trybu bocznego (SMSR)

SMSR

dB

30

 

 

 

Średnia moc startowa nadajnika OFF, na linię

 

dBm

 

 

-30

 

Względna intensywność hałasu

RIN

dB/Hz

 

 

-128

 

Optyczna tolerancja strat powrotnych

 

dB

 

 

20

 

Odbicie nadajnika

 

dB

 

 

-12

 

Definicja maski na oczy nadajnika

{X1,X2,X3, Y1,Y2,Y3}

 

 

{0.25,0.4,0.45,0.25,0.28,0.4}

 

Odbiorca (na linię)

Sygnalizacja prędkości na pasie

 

GBd

 

 

10.3125

 

Długość fali linii (zakres):

L0

L1

L2

L3

 

Nm

1264,5~1277,5

1284,5~1297,5

1304,5~1317,5

1324,5~1337,5

 

Odbierz moc (OMA) na linię La

RxOMA

dBm

 

 

3,5

 

Średnia otrzymana moc na linię

RXPx

dBm

-13,7

 

2,3

 

Czułość odbiornika (OMA), każda linia (maks.)

 

dBm

 

 

-11,5

 

Podkreślona czułość odbioru (OMA) na linię

SRS

dBm

 

 

-9,6

 

Próg obrażeń na linię

Pmax

dBm

 

 

3.4

 

Utrata zwrotu

RL

 

 

 

-26

 

Pionowa kara za zamknięcie oczu, na linię

 

dB

 

 

1,9

 

Odbiornik elektryczny 3dB górna częstotliwość odcięcia, na linię;

 

GHz

 

 

12,3

 

Wycofanie potwierdzenia LOS

ZAGUBIONY

dBm

 

 

-15

 

LOS Assert

LOSA

dBm

-30

 

 

 

Histereza LOS

 

dB

 

1

 

 

 

Połączenie

Kompatybilny z Cisco moduł nadawczo-odbiorczy QSFP 40G 10KM Dom SMF Fiber LR4 0

Wymiar

Kompatybilny z Cisco moduł nadawczo-odbiorczy QSFP 40G 10KM Dom SMF Fiber LR4 1

Pakowanie produktu

Kompatybilny z Cisco moduł nadawczo-odbiorczy QSFP 40G 10KM Dom SMF Fiber LR4 2

Test zgodności

Kompatybilny z Cisco moduł nadawczo-odbiorczy QSFP 40G 10KM Dom SMF Fiber LR4 3
 

Kompatybilne marki

Kompatybilny z Cisco moduł nadawczo-odbiorczy QSFP 40G 10KM Dom SMF Fiber LR4 4
 

Przepływ produkcji

Kompatybilny z Cisco moduł nadawczo-odbiorczy QSFP 40G 10KM Dom SMF Fiber LR4 5
Kompatybilny z Cisco moduł nadawczo-odbiorczy QSFP 40G 10KM Dom SMF Fiber LR4 6

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy do swobodnego zapytania.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Miray Communication Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Jenny

Tel: +8615012632309

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)