Dom ProduktyModuły nadawczo-odbiorcze SFP

Moduł światłowodowy 1000Base LX Ubiquiti Sfp Duplex LC 20 km w trybie pojedynczym

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen Miray Communication Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Shenzhen Miray Communication Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Doskonale współpracuje z Mikrotikiem hEX S. Dostarczony w 11 dni do Francji, szybciej niż oczekiwano.

—— Adrien Vicard

werkt top spotkał się z draytek vigor 2132fvn.

—— Maurício

Bardzo dobry produkt!

—— Leonir Silva

Bardzo dobry produkt!

—— Leonir Silva

ошло быстро, товар соответствует описанию.

—— Dmitrij

Im Online Czat teraz

Moduł światłowodowy 1000Base LX Ubiquiti Sfp Duplex LC 20 km w trybie pojedynczym

Moduł światłowodowy 1000Base LX Ubiquiti Sfp Duplex LC 20 km w trybie pojedynczym
Moduł światłowodowy 1000Base LX Ubiquiti Sfp Duplex LC 20 km w trybie pojedynczym Moduł światłowodowy 1000Base LX Ubiquiti Sfp Duplex LC 20 km w trybie pojedynczym Moduł światłowodowy 1000Base LX Ubiquiti Sfp Duplex LC 20 km w trybie pojedynczym Moduł światłowodowy 1000Base LX Ubiquiti Sfp Duplex LC 20 km w trybie pojedynczym

Duży Obraz :  Moduł światłowodowy 1000Base LX Ubiquiti Sfp Duplex LC 20 km w trybie pojedynczym

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: Mray
Orzecznictwo: CE, FCC, RoHs, ISO9001
Numer modelu: SFP-GE-LX20
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 kawałek
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 10 sztuk / plastikowa próba, 500 sztuk na standardowy karton eksportowy
Czas dostawy: 1 ~ 2 dni na próbki
Zasady płatności: T / T, Western Union, L / C
Możliwość Supply: 10000 sztuk / dzień

Moduł światłowodowy 1000Base LX Ubiquiti Sfp Duplex LC 20 km w trybie pojedynczym

Opis
Nazwa produktu: Mikrotik SFP Transceiver 1.25G 1310nm 20km jednomodowy LC Prędkość transmisji danych: 1,25 Gb / s
Długość fali: 1310 nm Dystans: 20 km
Złącze światłowodowe: LC Kompatybilna marka: Juniper, Cisco, HP, Dlink, Mikrotik
Podanie: Telekomunikacja, FTTH, FTTX Gwarancja: 3 lata
High Light:

Moduł jednomodowy 1000_base_lx_sfp

,

moduł światłowodowy Duplex LC ubiquiti sfp

,

moduł światłowodowy ubiquiti sfp 20 km

1.25G Transceiver SFP 1000Base-LX 1310nm SMF 20 km dla Cisco , Ubiquiti , D-Link , Netgear

 

Opis

Urządzenia nadawczo-odbiorcze SFP firmy Miray w formacie Small Form Factor Pluggable są zgodne z aktualną specyfikacją umowy SFP Multi-Source Agreement (MSA).Wysokowydajny niechłodzony nadajnik FP 1310nm i odbiornik PIN o wysokiej czułości zapewniają doskonałą wydajność dla aplikacji Fast Ethernet 100BASE-LX, Gigabit Ethernet 1000BASE-LX i Fibre Channel do 20 km łączy optycznych SMF.

 

funkcje

 

 

  • Kompatybilny z szybkim Ethernetem IEEE802.3ah
  • Zgodny z IEEE802.3z Gigabit Ethernet
  • Zgodny z Fibre Channel 100-SM-LC-L
  • Zgodny z INF-8074i SFP MSA
  • Hot Pluggable
  • Nadajnik laserowy 1310nm FP
  • Dwustronne złącze LC
  • 2-przewodowy interfejs do zarządzania i monitorowania diagnostycznego zgodny z SFF-8472
  • Pojedynczy zasilacz +3.3 V
  • Odległość łącza 10 km przez światłowód SM
  • Zgodny z RoHS

 

 

Aplikacje

 

  • Rozproszone przetwarzanie wieloprocesowe
  • Przełącz, aby przełączyć interfejs
  • Szybkie we/wy dla serwera plików
  • Aplikacja rozszerzenia magistrali
  • Przedłużacz kanału, przechowywanie danych

 

 

Zalecana Środowisko działania

Parametr Symbol Min. Typowy Maks.. Jednostka
Temperatura pracy obudowy Przemysłowy Tdo -40   85 °C
Rozszerzony -5   85 °C
Reklama w telewizji 0   +70 °C
Napięcie zasilania VCC 3.135   3.465 V
Prąd zasilania ICC     300 mama
Prąd rozruchowy japrzypływ     Icc+30 mama
Maksymalna moc Pmaks     1 W
 

Charakterystyka elektrooptyczna nadajnika (TOP = -40 do 85°C, VCC = 3.135 do 3.465 woltów)

Parametry

Symbol

Min.

Typ.

Maks.

Jednostka

Uwaga

Oprocentowanie według daty operacyjnej

DR

125

 

1250

Mb/s

 

Optyczna moc startowa

Po

-9

 

-3

dBm

1

Długość fali optycznej

λc

1260

1310

1355

Nm

 

Szerokość widmowa (RMS)

λ

 

 

3

Nm

 

Współczynnik ekstynkcji optycznej

ER

9

 

 

dB

 

Optyczna maska ​​na oczy

 

IEEE802.3ah

 

Względna intensywność hałasu

RIN

 

 

-120

dB/Hz

 

Swing różnicowego wejścia danych

VIN

180

 

1200

mV

 

TX Wyłącz niskie napięcie wejściowe (TX ON)

TDISVL

GND

 

0,8

V

 

TX Wyłącz napięcie wejściowe - wysokie (TX OFF)

TDISVH

2,0

 

Vcc

V

 

Niskie napięcie wyjściowe TX (normalne TX)

TFLTVL

GND

 

0,8

V

 

Wysokie napięcie wyjściowe błędu TX (błąd TX)

TFLTVH

2,0

 

Vcc

V

 
 
 

Charakterystyka elektrooptyczna odbiornika (TOP = -40 do 85°C, VCC = 3.135 do 3.465 woltów)

Parametry

Symbol

Min.

Typ.

Maks.

Jednostka

Uwaga

Oprocentowanie według daty operacyjnej

DR

125

 

1250

Mb/s

 

Czułość odbiornika @1250Mbps

PIN_min

 

 

-24

dBm

1

Czułość odbiornika @125Mbps

 

 

 

-25

dBm

1

Maksymalna moc wejściowa

PIN_maks.

-3

 

 

dBm

 

Długość fali optycznej

λc

1260

 

1620

Nm

 

Wycofanie potwierdzenia LOS

ZAGUBIONY

 

 

-25

dBm

 

LOS Assert

LOSA

-35

 

 

dBm

 

Histereza LOS

LOSHY

0,5

 

 

dB

 

Różnicowe dane wyjściowe Swing

VOUT

600

 

1000

mV

 

Niskie napięcie wyjściowe sygnału LOS odbiornika

LOSVL

GND

 

0,8

V

 

Napięcie wyjściowe sygnału LOS odbiornika – wysokie

LOSVH

2,0

 

Vcc

V

 

 

Pokaż produkt

Moduł światłowodowy 1000Base LX Ubiquiti Sfp Duplex LC 20 km w trybie pojedynczym 0

 

Wymiar

Moduł światłowodowy 1000Base LX Ubiquiti Sfp Duplex LC 20 km w trybie pojedynczym 1

 

Pakowanie produktu

Moduł światłowodowy 1000Base LX Ubiquiti Sfp Duplex LC 20 km w trybie pojedynczym 2

 

Test zgodności

Moduł światłowodowy 1000Base LX Ubiquiti Sfp Duplex LC 20 km w trybie pojedynczym 3
 

Kompatybilne marki

 
 
Moduł światłowodowy 1000Base LX Ubiquiti Sfp Duplex LC 20 km w trybie pojedynczym 4
 

Proces produkcji

Moduł światłowodowy 1000Base LX Ubiquiti Sfp Duplex LC 20 km w trybie pojedynczym 5

Szczegóły Produktu

Moduł światłowodowy 1000Base LX Ubiquiti Sfp Duplex LC 20 km w trybie pojedynczym 6
 
 
 

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy do swobodnego zapytania.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Miray Communication Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Jenny

Tel: +8615012632309

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)